Stavební technik/technička investičního úseku

Společnost STAREZ – SPORT, a.s., založená Statutárním městem Brnem, se už od roku 2004 stará o kvalitní provoz a správu 18 sportovních zařízení na území města. Z bazénů to jsou Bazény Lužánky, Aquapark Kohoutovice, Lázně Rašínova, Krytý bazén Ponávka, koupaliště Riviéra a Zábrdovice. Mimo brněnských sportovišť spravuje také rekreační zařízení Jasenka v obci Zubří na Vysočině. Pro občany města Brna zajišťuje především veřejnou službu v oblasti sportovního vyžití. Z oblíbených akcí jsou to např. Sportovní parky na Riviéře, Den náborů na Kraví hoře, Family Hall na veletrhu Life! nebo hojně navštěvované Dny sportovišť. V průběhu školního roku pro děti organizuje sportovní kroužky a během prázdnin příměstské tábory.

Hledáme stavebního technika/techničku přípravy a realizace oprav a investic

Pracovní náplň:

  • podílí se na realizaci schválených investičních projektů, provádí technický dozor
  • dohlíží na plnění plánu oprav a investic společnosti
  • připravuje technické podklady pro zadávání veřejných zakázek
  • jedná se stavebními úřady dle stavebního zákona
  • koordinuje a vyřizuje reklamace
  • zajišťuje projektové řízení
  • odpovídá za organizaci přípravy svěřených projektů
  • připravuje časové harmonogramy projektů
  • dohlíží na plnění projektů, koordinuje postup jednotlivých prací
  • zpracovává písemné zprávy o stavu prací na projektu
  • podílí se na přípravě a kontrole projektové dokumentace dle příslušných právních předpisů
  • spolupracuje s investorem a inspektorátem bezpečnosti práce
  • připravuje podklady pro vyúčtování dotací projektu
  • dohlíží a kontroluje fakturaci v rámci projektu

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání stavebního směru nebo SŠ vzdělání s autorizací autorizovaný technik pro pozemní stavby
  • praxe v daném oboru minimálně 2 roky
  • zkušenosti v oblasti přípravy a realizace oprav a investic výhodou
  • znalost stavebního zákona
  • schopnost týmové práce, smysl pro detail, spolehlivost, odolnost vůči stresu
  • bezúhonnost
  • dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
  • výborná znalost práce na PC (MS Office)
  • kladný vztah ke sportu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzda od 37 000 Kč dle vzdělání a praxe
  • zázemí městské společnosti
  • po zkušební době možnost osobního ohodnocení
  • 25 dní dovolené, 3 dny sick days,
  • příspěvek na stravování 100 Kč/den
  • po zkušební době možnost 2 dnů HO v týdnu
  • po roce příspěvek na volnočasové aktivity 6000 Kč a rekreaci 8 000 Kč/rok a příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500 Kč/měsíc
  • možnost využívat službu online lékaře
  • po zkušební době možnost využití zvýhodněných mob.tarifů pro zaměstnance
  • možnost využití zvýhodněného tarifu elektřiny a plynu pro zaměstnance
  • nástup možný ihned

Firma: STAREZ - SPORT, a.s.

Kontakt: Lenka TUŽIČKOVÁ
Křídlovická 911/34
603 00 Brno

Telefon: 734864155

Místo práce: Brno