Strážný/ná objektu Dury v Kopřivnici, na HPP, pouze pro ID a OZZ

Skupina TSC Group je lídrem na trhu úklidových služeb v České i Slovenské republice. Naše profesionální služby poskytujeme zákazníkům z různých odvětví, nejvíce se zaměřujeme na ZDRAVOTNICTVÍ, PRŮMYSL a AUTOMOTIVE. V těchto odvětvích se specializujeme na provádění úklidových a speciálních čisticích prací v náročných podmínkách průmyslových a výrobních podniků, automobilových závodů včetně lakoven, administrativních budov, nemocnic a zdravotnických zařízení.

Dlouholetá úklidová společnost hledá do svých řad invalidní důchodce a OZZ na pozici

Strážný/strážná objektu

Místo: Dura - Kopřivnice

Náplň práce: obchůzka areálu ,evidence návštěv, registrace dopravců, kteří vjíždějí do areálu.

Směnnost a úvazek: 40 hod./týden,  5:30 - 18:00 hod./18:00 - 5:30 hod. - jedná se o 12 hod. směny. - střídání směn v tzv. kolotoči.

Požadavky: zkušenosti na obdobné pozici vítány - není to však podmínka.

Mzda: pro invalidy a OZZ po domluvě + osobní ohodnocení + nábor. příspěvek do výše 15 tis., na HPP

Nástup: možný ihned

Kontakt: volejte: PO - PÁ, od 8:30 - do 16:00 hod.nebo nám napište: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz

Těšíme se na Vaše reakce...

Děkujeme....

Firma: TSC group, a.s.

Kontakt: Lenny Pavlíková

Telefon: 605 223 351

Místo práce: Kopřivnice

Poznámka: vhodné pro osoby ztp