012/STROJMISTR PRO PAPÍROVOU VÝROBU v DĚČÍNĚ - nástup Ihned - m/ž

Co Vám můžeme nabídnout:

  • JISTOTA STABILNÍ PRÁCE
  • Smlouva na HPP se mzdou až 33 200 Kč / dle pracovní pozice a zkušeností
  • Benefity, včetně příspěvku na stravování
  • Teplá jídelna
  • Možnost profesního růstu a rozvoje dovedností
  • SVOZOVÁ DOPRAVA Z ÚSTÍ DO DĚČÍNA

Náplň práce:

  • Příprava a nastavování strojů a zařízení pro výrobu kartonážních obalů
  • Balení a kontrola
  • Práce rozvržena ve 3 směnném ale i nepřetržitém provozu

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti jako operátor výroby v rámci jedné firmy 1,5r podmínkou
  • Pečlivost, přesnost
  • SPOLEHLIVOST
  • PRÁCE JE NÁROČNĚJŠÍ, PROTO JE VHODNÁ SPÍŠE PRO MUŽE

Volejte ZDARMA 800 77 00 55

Požadované vzdělání

  • Základní

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Čeština - Výborná

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Michaela Dobřanská

Telefon: 606048202

Kód: 2000336648

Místo práce: Děčín, Ústí nad Labem

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 27600 - 33200 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele