STROJNÍK – ČOV České Budějovice

Jsme vodárenská společnost zabývající se provozováním vodohospodářské infrastruktury, zejména úpraven pitné vody, vodovodních a kanalizačních sítí a čistíren odpadních vod. Dodávky pitné vody a odvádění odpadních vod zajišťujeme pro více než půl milionu obyvatel Jihočeského kraje a části krajů Plzeňského a Vysočina.

Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici samostatné obsluhy strojního zařízení na čistírně odpadních vod v Českých Budějovicích.

Náplň práce

  • především obsluha strojních zařízení
  • provádění pravidelných kontrol výstupní kvality
  • zajišťování bezpečnosti a kvality provozu, evidování a vykazování výsledků činnosti.

Požadujeme

  • spolehlivost, odpovědnost, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • pracoviště: Hrdějovice 598
  • zajímavou, jistou a rozmanitou práci ve stabilním podniku, kde výplata dorazí včas
  • směnný provoz od 6:30 do 18:30, krátký/dlouhý týden
  • stravenkový paušál 107 Kč/den
  • 5 dnů zdravotního volna
  • 5 týdnů dovolené
  • roční odměnu - 13. plat
  • každoroční navyšování mzdy
  • parkoviště před pracovištěm bez modrých zón
  • zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
  • mnoho dalších benefitů

Firma: ČEVAK a.s.

Kontakt: Lucie FINKOVÁ
Severní 2264/8
370 10 České Budějovice

Telefon: 387761151

Místo práce: České Budějovice