Svářeč

Jsme strojírenská firma s více jak 30 letou tradicí na trhu. Máme zázemí, na které se můžete spolehnout. Využíváme svou odbornost, kreativitu i zkušenosti a hledáme vždy nejlepší řešení. Na kontě máme už kus historie v podobě 10 000 úspěšných projektů. Na těch dalších se můžete podílet s námi.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Svařování materiálů různých jakostí, převážně metodou MAG příp.TIG / obal. elektroda / pod tavidlem.
  • Setkáte s drážkováním svarů uhlíkovou elektrodou nebo speciální elektrodou, předehřevy, dohřevem, rovnání plamenem aj.
  • Manipulace s břemeny pomocí jeřábu

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • Praxe minimálně 1 rok na obdobné pozici, vyučení v oboru není podmínkou
  • Svařování různými svařovacími metodami (stačí aspoň jedna: MAG, TIG, elektroda, pod tavidlem) a mít evropský certifikát
  • Jste zvyklý u práce používat polohovadla a jeřáb pro manipulaci
  • Rádi svařujete se špičkovými svářečkami Fronius
  • Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci

CO VÁM NABÍZÍME:

  • Místo ve stabilní firmě, kde si pomáháme a tvoříme příjemné prostředí
  • Dlouhodobou spolupráci na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • Volnočasovou peněženku formou karty Edenred
  • Obědy za 50 Kč a každý den výběr ze tří jídel v jídelně
  • Bohatý systém zaměstnaneckých výhod - příspěvek na mobilní tarif, příspěvek na životní či penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci, pravidelná školení a mnoho dalších

Firma: PME spol. s r.o.

Kontakt: Dagmar BUDAŘOVÁ
Kojetínská 3298/83
750 02 Přerov

Telefon: 608723482

Místo práce: Přerov