Svářeč rámů dveří - hrubá mzda vč. prémií až 39.000,- Kč

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Baví vás svařování a hledáte jednoduchou práci pro získání praxe? Pojďte opravovat sváry po automatu!

Pokud máte svářečský průkaz propadlý, nevadí, pomůžeme Vám průkaz zdarma obnovit.

NABÍZÍME:

  • Mzdu od 30.000,- Kč až 39.000,- Kč/měs. hrubého, včetně prémií
  • Prémie až 7 000,- Kč/měs. (docházka, produktivita)
  • Dotované stravování v závodní jídelně nebo stravenky
  • Možnost přesčasů
  • Možnost kariérního a mzdového růstu
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Možnost čerpání finančních záloh
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Stabilní práce na hlavní pracovní poměr

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Svařování metodou CO2 - opravy svárů po automatu
  • Průběžná kontrola kvality výrobků
  • Administrativní práce spojená s výrobou

OČEKÁVÁME:

  • Svářečský průkaz - možnost obnovení
  • Zkušenosti na pozici svářeče výhodou
  • Manuální zručnost, přesnost, samostatnost, pečlivost
  • Fyzickou zdatnost, technickou schopnost
  • Praxe na oddělení údržby
  • Ochotu pracovat ve třísměnném a nepřetržitém provozu

Pohovory od 12.08.2024

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Eva Žilavá
Chopinova 8/483
702 00 Ostrava-Přívoz

Telefon: 800 880 810
+420724065854

Kód: DOT764

Místo práce: Třinec

Poznámka: vhodné pro absolventy