Svářeč tlakových nádob a dílů

Požadavky:

  • zkušenost se svářením metodou TIG, TIP-TIG
  • svářecí oprávnění dle EN 9606-1 (EN 9606-4+ASME výhodou)
  • znalost čtení výkresové dokumentace a orientace ve výkresu
  • samostatná práce podle strojírenských výkresů
  • aktivní přístup k práci a řešení problémů
  • manuální zručnost, flexibilita
  • dodržování BOZP a standardů firmy

Náplň práce:

Sváření tlakových nádob a dílů dle EN 13445, PED 2014/68/EN a ASME.

Přípravné práce pro sváření a kompletaci.

U nás se můžete těšit na:

  • stabilní práci v přátelském kolektivu s podporou našeho francouzského vlastníka
  • 7,5 hodinovou pracovní dobu v jednosměnném režimu
  • příspěvek na kvalitní stravování
  • odměny za nábory – doporučení nových zaměstnanců
  • odměna za plné využití fondu pracovní doby
  • odměny za kvalitu a bonusy za produktivitu
  • bonus za ztížené pracovní prostředí
  • firemní akce
  • pravidelná pracovní doba s možností přesčasů nebo napracování hodin

Firma: De Dietrich Process Systems CZ spol. s r.o.

Kontakt: Jana BEZDĚČNÁ
Kladruby 11
503 51 Chlumec nad Cidlinou

Telefon: 602806640

Místo práce: Chlumec nad Cidlinou