Svářeč pro výrobu automat. log. systémů + diety + příspěvek na ubytování

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Přidejte se k organizaci skladování a dopravy zboží. Firma zabývající se výrobou automatizovaných logických systémů do závodu příjme zkušeného svářeče.

Nabízíme:

  • Měsíční čistá mzda 30.800,– Kč včetně diet a prémií
  • Mzdové ohodnocení – mzda 153,– Kč/hod.
  • Prémie až 5.000,– Kč/měs.
  • Diety ve výši 333,– Kč za každý odpracovaný den
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na ubytování, proplácené cestovné
  • Možnost týdenních záloh
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Náplň práce:

  • Svařování nabodovaných dílů
  • Kontrola provedených svarů a výrobků dle výkresové dokumentace
  • Dodržování technologie svařování

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe v zámečnickém oboru a svařování CO2 výhodou
  • Základní kurz dle ČSN 05 0705 pro metodu 135
  • Certifikace dle EN 9606-1(nebo zajistíme)
  • Znalost práce s plamenem výhodou

Směnnost: Práce ve vícesměnném provozu

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Eva Žilavá
Chopinova 8/483
702 00 Ostrava-Přívoz

Telefon: 800 880 810
+420724065854

Kód: 190

Místo práce: Olomouc