Svařovací technolog(žka)

Firma Westfalia Metal s.r.o. je částí koncernu Hamaton Automotive Technology Co, Ltd. a má své sídlo v Hustopečích u Brna, v současnosti zde pracuje 320 zaměstnanců. Westfalia Metal s.r.o. je orientována na výrobu výfukových systémů a jejich dílů pro nákladní automobily a užitková vozidla. Nejvýznamnějšími zákazníky jsou Volvo a Scania, MAN, Daimler, Liebherr, Claas

Co Vás čeká:

  • zkoumání problémů souvisejících se svařováním v průběhu výroby a jejich eliminování, zlepšování stávajících procesů spojených se svařováním
  • podpora designerů svařovaných sestav výfukových systémů během vývojové fáze
  • vyvíjení postupu oprav svarových spojů
  • vypracovávání pracovních pokynů pro svářeče
  • vyvíjení norem, materiálů, konstrukcí svarových spojů a svařovacích postupů
  • vyvíjení procesu postupu svařování, kvalifikace dodavatelů a testování výrobků
  • řešení problémů při svařování a poskytování nápravných řešení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • znalost normy ČSN EN ISO 9601-1, metody MIG/MAG a TIG
  • zkušenost se svařováním alespoň 3 roky
  • procesní zkušenosti s tvorbou/editací dokumentace, zejména procesní mapy, technologické a pracovní postupy se zaměřením na svařování alespoň 3 roky
  • čtení výkresové dokumentace
  • práce s PC - Word, Excel, PowerPoint, webové prostředí
  • znalost AJ nebo NJ - alespoň na úrovni A2

Výhodou bude (není podmínkou):

  • znalost programování robotů FANUC/KUKA
  • znalost FMEA
  • znalost softwaru WeldCube
  • základní znalost adaptivního svařování
  • znalost ERP systému SAP

Co Vám můžeme nabídnout

  • motivující finanční ohodnocení - dle Vašich zkušeností a znalostí
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • příspěvek na závodní stravování
  • příjemné pracovní prostředí
  • vánoční bonusy
  • příspěvek na dojíždění pro zaměstnance ze vzdálenějších lokalit
  • dny dovolené nad rámec zákona
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměna za odpracované směny
  • MultiSport karta
  • parkování v areálu firmy
  • odborné a jazykové kurzy, školení
  • firemní akce (letní, vánoční)
  • odměna k životnímu jubileu / odměna k pracovnímu výročí
  • příspěvek při narození dítěte
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • péče o zaměstnance – dárečky ke Dni žen a k Mikuláši, ovoce 2x týdně, očkování, v létě minerálky/iontové nápoje atd.

Termín nástup:

  • Ihned, dle dohody

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na Vás! Volejte bezplatně naši náborovou linku 800 023 008!

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší společnosti, udělujete souhlas se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost  Westfalia Metal, s.r.o., se sídlem v Hustopečích, Brněnská 61, IČ:26239680, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Firma: Westfalia Metal s.r.o.

Kontakt: Michaela Hamanová
Brněnská 61
69301 Hustopeče

Telefon: 515 151 376
739 501 360

Místo práce: Hustopeče