TEAM LEAD PRO VÝVOJ BEZPEČNOSTNÍHO ŘEŠENÍ (C, C++)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Česká společnost působící na trhu od roku 1995. Jejich posláním je být spolehlivým partnerem v oblasti bezpečnostních technologií a pomáhat zvyšování úrovně bezpečnosti osob a majetku. Své obchodní aktivity staví na precizní technické a konzultační podpoře.

Náplň práce

  • Vedení a rozvoj vývojového týmu
  • Zajištění technického zadání pro vývoj nových funkcionalit systému
  • Organizace a plánování vývojových úkolů, release nových verzí do produkce
  • Zajištění kvality výsledného produktu a koordinace testování
  • Podílení se na tvorbě roadmapy a směru vývoje produktu

Nabízíme

  • Flexibilitu s hybridní docházkou
  • Možnost pracovat na HPP nebo freelance contact
  • Velmi dobré mzdové ohodnocení
  • Velkou míru autenticity a možnost rozhodovat o směřování produktu
  • Podporu rozvoje a přátelské prostředí
  • Dovolenou a další benefity

Požadujeme

  • Zkušenosti s vedením embedded vývoje
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Orientaci v tech. stacku: C, C++20, C#, SQL, python
  • Znalost gitu a GitLabu (nebo podobné služby)
  • Znalost linuxu, praktické zkušenosti s Yocto výhodou
  • Automatizace vývojového procesu a testování ti není cizí

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Radka Gottwaldová

Telefon: +420 777168879

Kód: 60106

Místo práce: Brno