Team leader pro automatický sklad Český Krumlov

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (technického směru).
  • Znalosti automatických skladových systémů a procesů.
  • Velmi dobrá znalost logistických procesů.
  • Systémové a analytické myšlení.
  • Samostatnost, spolehlivost a proaktivní přístup.
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka.
  • Znalost systému SAP výhodou.

Pracovní náplň:

  • Řízení a koordinace činností pracovníků v automatickém skladu.
  • Zajištění efektivního chodu materiálu pro automatický sklad.
  • Odpovědnost za dodávky pro výrobní linky prostřednictvím automatizovaných procesů.
  • Analýza systémových chyb a řešení technických problémů.
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními ve výrobě.

Nabízíme:

  • Smlouva na dobu neurčitou.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Závodní stravování (obědy a večeře) ZDARMA, stravenky.
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění.
  • Pravidelné odměny (dovolená, Vánoce a roční bonus).
  • Příspěvek na dojíždění.
  • Příspěvek na kulturu, zdraví a sport ve výši 4.500, - Kč/rok.
  • Očkování proti chřipce.
  • ŠKODA AUTO zvýhodněné ceny.
  • Bonus pro pracovních a životních výročích, narození dítěte.
  • Odměny za zlepšovací návrhy.
  • Akcie společnosti.
  • Zvýhodněné tarify pro blízké, rodinné akce a výlety.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Český Krumlov