Technician Teamleader pro automatizaci mzda až do výše 52 000 Kč + kvartální a s

Hledáme vášnivého technického specialistu, který má rád výzvy a chce se podílet na optimalizaci logistických procesů spojených s automatizací. Pokud jsi zvídavý, komunikativní a máš hlavně zkušenosti s technickou podporou, přečti si následující.

Pokud nám prokážeš svoje znalosti a budeš mít proaktivní přístup. Velmi rádi tě po zkušební době odměníme 15 000 Kč.

Vhodné pro muže i ženy

CO OD TEBE OČEKÁVÁME:

  • Technické dovednosti a znalosti. Rozumíš strojům a jsi schopen řešit technické problémy spojené s jeho obsluhou, servisem a případnou opravou.
  • Analytické a logické myšlení. Dokážeš identifikovat problémy a navrhnout jejich řešení.
  • Umíš se rychle rozhodnout v kritických situacích.
  • Dokážeš vést malý tým lidí a koordinovat jejich činnosti dle aktuální situace v provozu.
  • Dobré komunikační dovednosti pro úspěšnou spolupráci v rámci celého DC.
  • Proaktivní přístup, např. nějaký návrh na vylepšení procesů.
  • Znalost českého jazyka na minimální úrovni B2.

JAKÁ BUDE TVÁ NÁPLŇ PRÁCE?

  • Zodpovědnost za technický stav/ servis automatizovaných linek a přidružených zařízení.
  • Udržování zásob náhradních dílů a materiálů k automatizovaným linkám a přidružených zařízení.
  • Zaškolování a zvyšování kvalifikovanosti techniků nižší úrovně.
  • Řešení problematiky automatizovaných linek a jiných zařízení s externími a interními partnery.
  • Provádění kontrol automatizovaných linek a svěřených zařízení v nastavené periodicitě.
  • Zodpovědnost za dodržování stanovených pracovních postupů a procesů.
  • Zodpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO.

Dále očekáváme a věříme v tvé úspěšné absolvování školení od externí firmy na požadovanou úroveň. Dané školení Ti zajistíme.

CO TI NABÍZÍME:

  • 20 dnů dovolené a po roce 25 dnů dovolené.
  • 2 Sick days.
  • Stravenky - Cafeterie.
  • Zaměstnanecký VIP ceník.
  • Dotovaná Multisport karta.
  • Advanto - část vyplacení mzdy, mimo standardní výplatní termín.
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance.
  • Odměny při dovršení pracovního výročí.
  • Little extras každý měsíc/ Fruit days - drobné pozornosti ze strany firmy.
  • V neposlední řadě také firemní a teambuildingové akce.

Pokud jsi připraven přijmout výzvu a stát se součástí našeho týmu techniků, přihlas se přes odkaz níže.

  • *Tato inzerce je psána v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě tím nevyjadřujeme genderově podmíněný nebo diskriminační přístup.

Firma: Notino, s.r.o.

Kontakt: Petra Bendová
Londýnské náměstí 881/6
639 00 Brno - Štýřice

Telefon: 720 057 431

Kód: 459366

Místo práce: Rajhrad

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele