Technický konzultant pro podporu prodeje

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Menší rodinná firma WEMAC s.r.o. se sídlem na Praze 8, která je na trhu přes 25 let hledá do svého týmu technického konzultanta, který by se podílel na přípravě a realizaci projektů. Nabízíme odsávací a filtrační technologii prvotřídní kvality.

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • Schopnost komunikovat anglicky
  • Zkušenost s kreslením v CAD
  • Komunikativnost a ochotu učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • Příprava a administrace technické a výkresové dokumentace
  • Plnění dílčích úkolů v rámci přípravy projektu
  • Řešení technických problémů a hledání efektivního řešení
  • Komunikace s dodavateli i zahraničními partnery

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v menší rodinné firmě
  • Možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Kariérní a platový růst

Benefity

  • Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
  • Jazykové kurzy
  • Notebook
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pitný režim
  • Technické a obchodní školení
  • Zkrácený úvazek

Více informací u Mgr. Pavlíny Pánkové na e-mailu pavlina.pankova@wemac.cz

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Ing. Jana Pospíšilová

Telefon: +420 727 880 490

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy