Technický pracovník s aktivní němčinou (stavba v Německu)

Jsme stabilní ryze česká rodinná společnost, která působí na telekomunikačním a energetickém trhu již 30 let a v současné době realizuje své zakázky na území 3 států.

Přijmeme technického pracovníka na výstavbu telekomunikačních přípojek v příhraničí (Görlitz, Dresden a okolí).

Co Vás čeká:

  • komunikace se zákazníky, majiteli objektů, se zástupci investora a města (v němčině)
  • zadávání úkolů subdodavatelům a přebírání provedené práce
  • vedení evidence provedených prací, hutnících zkoušek
  • vypracovávání podkladů pro fakturaci
  • kontrola podkladů GEO
  • práce v terénu (80 % na stavbě, 20 % v kanceláři)
  • pracovní turnus: pondělí - pátek

Požadujeme:

  • aktivní němčinu slovem i písmem - komunikační dovednosti
  • počítačovou gramotnost (Exel, Word, e-mail)
  • pečlivost, důslednost a komunikativnost
  • aktivní řidič sk. B

Co Vám nabízíme:

  • bezplatné ubytování v rámci stavby
  • po zapracování auto i k soukromému využití
  • mobilní telefon, notebook
  • česká pracovní smlouva (s dodatkem o vyslání na pracoviště v Německu) zatím na 1 rok, poté možno prodloužit)
  • mzda 15 €/hod.
  • možnost přídavků na děti (Kindergelt)
  • nástup možný hned

Firma: SUPTel a.s.

Kontakt: Eva JOUDOVÁ
Hřbitovní 1322/15
312 00 Plzeň

Kód: 7202 PL - 7/2024

Místo práce: Plzeň