Technik automatizace - mzda 50-65.000 Kč/měs. - do kmene!

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Hledáte práci v automobilovém průmyslu? Máme pro vás skvělou nabídku, přímo do kmene!

Místo výkonu práce v Mladé Boleslavi.

Ubytování prvních 6 měsíců s příspěvkem 8.000 Kč/měs.

Náplň práce:

  • správa automatických zařízení typu AGV, skladových zakladačů a ostatních robotů
  • implementace, podávání a realizace zlepšovacích návrhů
  • komunikace s dodavateli a řešení operativy
  • řešení náhradních dílů a práce v systému SAP
  • spolupráce se směnovými techniky montážních linek

Co od Vás očekáváme:

  • SOŠ technického směru
  • základní znalost IT, uživatelská znalost MS Office a SAP výhodou
  • znalost systémů Simatic, Fanuc
  • AJ na komunikativní úrovní vítáme
  • platné NV 194/2022 (bývalá vyhláška 50/1978)
  • samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení

Co Vám můžeme nabídnout:

  • měsíční mzdu od 50.000 do 65.000 Kč (dle zkušeností)
  • pouze ranní směny
  • příspěvek na ubytování
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování 40,- Kč/den
  • možnost kariérního a mzdového růstu
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Eva Žilavá

Telefon: 800 880 810
+420724065854

Kód: MOMB

Místo práce: Mladá Boleslav