TECHNIK/ČKA VODÁRENSKÉHO DISPEČINKU

Jsme vodárenská společnost zabývající se provozováním vodohospodářské infrastruktury, zejména úpraven pitné vody, vodovodních a kanalizačních sítí a čistíren odpadních vod. Dodávky pitné vody a odvádění odpadních vod zajišťujeme pro více než půl milionu obyvatel Jihočeského kraje a části krajů Plzeňského a Vysočina.

HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE

  • Údržba a instalace zařízení pro dálkové přenosy z vodohospodářských objektů na dispečink.
  • Sledování stavu, opotřebení a technické způsobilosti zařízení, návrhy ke zlepšování.
  • Spolupráce s provozem a vodárenským dispečinkem.
  • Po zaučení zajištění pohotovostní služby.

POŽADAVKY

  • SŠ/SOU elektrotechnického zaměření – slaboproud
  • Elektrikářské zkušenosti, vyhláška 50
  • Znalost práce na počítači: Word, Excel
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

NABÍZÍME

  • Pracovní dobu 37,5 hodin týdně, od pondělí do pátku
  • Příspěvek na stravování 107 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů zdravotního volna
  • Roční odměnu (13. plat)
  • Příplatky za pohotovostní služby, přesčasy atd.
  • A mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů (příspěvky na kulturu, sport, vzdělávání)

Firma: ČEVAK a.s.

Kontakt: Lucie FINKOVÁ
Severní 2264/8
370 10 České Budějovice

Telefon: 387761151

Místo práce: České Budějovice