Technik kvality

Pracovní náplň

  • plánování, zajišťování a zlepšování kvality v oblasti sváření výrobků
  • řízení tlakových zkoušek a zajištění dokumentace
  • tvorba, změna a zlepšování procesní dokumentace a záznamů kvality
  • provádění preventivní kontroly výrobních míst
  • mezioperační a výstupní kontrola výrobků
  • péče o měřící a kontrolní techniku
  • zavedení ISO 9001 (plán na rok 2025)
  • analýza neshod v procesech
  • podílení se na nápravných a preventivních opatřeních při řízení kvality neshodného produktu
  • spolupráce s ostatními útvary na pracovišti

Požadavky

  • SŠ vzdělání – strojírenství, technika
  • znalost oblasti sváření nerezu
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • ochota učit se
  • zodpovědnost, samostatnost
  • znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou, francouzština výhodou
  • dobré uživatelské znalosti MS Office
  • otevřený, férový a přátelský přístup k ostatním

A co Vám za to nabídneme my:

  • různorodou práci v přátelském kolektivu
  • 7,5 hodinovou pracovní dobu a navíc v pružném režimu
  • stabilní zázemí s podporou našeho francouzského vlastníka
  • 3 sick days
  • příspěvek na kvalitní stravování
  • občerstvení na pracovišti

Firma: De Dietrich Process Systems CZ spol. s r.o.

Kontakt: Jana BEZDĚČNÁ
Kladruby 11
503 51 Chlumec nad Cidlinou

Telefon: 602806640

Místo práce: Chlumec nad Cidlinou