Technik kvality s AJ nebo NJ M/Ž Holice

Požadujeme:

Minimálně středoškolské vzdělání technického směru - elektrotechnické vítáno

Praxe na pozici Inženýra / Technika kvality minimálně 3 roky

AJ nebo NJ na komunikativní úrovni nutná

Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Znalost nástrojů kvality (8D, PPA, Ishikawa, 5WHY)

Znalost požadavků ISO 9001

Práce v MS Office

Smysl pro odpovědnost, samostatnost

Koho hledáme:

Precizního člověka s pečlivým pohledem na detaily

Týmového hráče, který bude součástí oddělení kvality

Někoho, kdo má radost, když je zákazník s jeho službami spokojený a věci se mu povedou dotáhnout až do konce

Člověka s praxí ve výrobní společnosti v oboru elektro

Osobnost se schopností vést a dokumentovat procesy kontroly a reklamací

Stresu odolného člověka se selským rozumem

Pracovní náplň:

Řešení zákaznických reklamací a hledání nápravných opatření

Dohlížení na zajištění a komunikaci zákaznických požadavků směrem do závodu

Podílení se na realizaci nápravných opatření a dohlížení na dodržování termínů

Kontrola a dodržování pracovních a technologických postupů

Řešení interních a externích kvalitativních neshod

Podílení se na snižování nákladů na nekvalitu (preventivní činnost, redukce PPM)

Poskytování technické podpory a odborných znalostí v oblasti kvality s cílem zlepšit jakost výrobků

Účast na jednáních u zákazníka

Účast na interních a externích auditech

Nabízíme:

Stabilní rodinná firma s kolektivem více než 300 zaměstnanců

Perspektivu osobního a profesního rozvoje v oblasti řízení kvality

Firma zaměřená na zakázkovou výrobu

Služební notebook a telefon pro efektivní práci

Motivující mzdové ohodnocení a systém bonusů

Flexibilní pracovní dobu

Příspěvek na penzijní spoření a životní pojištění

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Holice