Technik kvality junior m/ž - vhodné i pro čerstvé absolventy

Požadujeme:

SŠ/VŠ ideálně strojní nebo jiné podobné technické vzdělání

Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou

Dobrá komunikativní a písemná znalost AJ pro aktivní komunikaci se zahraničím

Administrativní a technické schopnosti pro práci s technickou dokumentací

Pečlivý, snaživý a zodpovědný přístup k práci

Pracovní náplň:

Plánování, zajišťování a zlepšování kvality v oblasti sváření výrobků

Měření, sledování a zlepšování KPI

Přesná a rychlá komunikace o problémech

Rozsáhlá práce s technickou dokumentací, BOZP a další pracovní činnosti dle pokynů vedení společnosti

Nabízíme:

Zapracování v oboru - vhodné i pro snaživé čerstvé absolventy bez praxe

Firemní benefity

Rodinné prostředí menší strojírenské společnosti v zajímavé zakázkové výrobě

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: okres Hradec Králové

Poznámka: vhodné pro absolventy