Technik kvality - kontrolor

Vaším hlavním úkolem bude tvorba dokumentace, kontrola výrobků, reporting, provádění testů a vstupních kontrol, dále pak provádění procesních a výrobkových auditů.

Detailní popis pozice

Technik kvality je pozice, která vyžaduje pozornost k detailům a schopnost analyzovat a kontrolovat výrobní procesy a výsledky.

Pozice rovněž vyžaduje práci na 3 směny, což znamená, že budete muset být flexibilní a schopni přizpůsobit se různým pracovním dobám.

Požadujeme

- SOU / SŠ vzdělání

- práce na 3 směny

- týmový hráč

- zkušenost na obdobné pozici výhodou

- anglický jazyk výhodou

- znalost základních technik kvality, MSA, statistických metod, 8D Report, PPAP, atd.

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti a dobrý tým

- příspěvek na dojíždění, penzijní připojištění, stravování

- nadstandardní nárok na dovolenou

- odměny, benefity

Firma: DISPONERO s.r.o.

Kontakt: Daniela Flachs Erhartová
Blatenská 802
43001 Chomutov

Telefon: 739639889
739639889

Místo práce: Klášterec nad Ohří

Poznámka: vhodné pro absolventy