Technik seřizování ve výrobě – MZDA až 42 000 Kč, náborový příspěvek 50 000 Kč,

Hledáme technicky orientovaného profesionála se zkušenostmi, který se stane nepostradatelnou součástí našeho týmu, zajišťujícího bezproblémový provoz našich pokročilých skladovacích a distribučních systémů.

Co Vám nabízíme?

  • Atraktivní mzdu až 42 000 Kč s možností dalšího růstu
  • Nevídaný náborový bonus ve výši 50 000 Kč
  • Roční bonus, a to až 14 000 Kč
  • Roční příspěvek do Kafeterie 4 000 Kč
  • Příspěvky na dopravu, stravování a penzijní připojištění
  • Každoroční mzdové navyšování
  • Příplatky za směnnou práci
  • Týden dovolené navíc!
  • Možnost profesního rozvoje

Co od Vás očekáváme?

  • Aktivní znalost angličtiny pro občasnou komunikaci s technickou podporou v Německu
  • Praxe na obdobné pozici a zkušenost technologií automatického skladování je výhodou!
  • Řidičský průkaz sk. B

Co Vás čeká?

  • Udržování provozu technologii automatického skladování
  • Servis, péče, obsluha a dohled nad stroji ve výrobě
  • Práce v ČISTÉM a MODERNÍM prostředí
  • Budete pracovat v třísměnný provozu a mít VOLNÉ víkendy

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Angličtina - Středně pokročilá

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Lucie Lívová

Telefon: 606048202

Kód: 2000341720

Místo práce: Adamov, Brno, Rosice, Kuřim, Veverská Bítýška, Velká Bíteš, Střelice, Tišnov, Ořechov, Zastávka

Plat: 37000 - 42000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele