Technik skladu zemědělských strojů

Human-Res je obchodní značka mezinárodní agentury Optima se sídlem v Holandsku. Od svého založení se Human-Res vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání!

Pro úspěšnou společnost podnikající už přes 20 let v oblasti zemědělské techniky a potravinářství hledáme

Technik pro sklad zemědělské techniky

Náplň práce:

  • příprava a montáž zemědělské techniky a strojů
  • drobné opravy
  • nakládka a vykládka strojů
  • doprava strojů a techniky (vítán ŘP sk. C, D, T)

Požadujeme:

  • výuční list, technické vzdělání výhodou
  • ŘP sk. B, vítána C, případně T, vysokozdvižný vozík
  • pečlivost, samostatnost, zručnost

Co vše Vám za to nabízíme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr nebo ŽL
  • Jednosměnný provoz
  • Nástupní plat od 30 000 – 35 000 Kč podle praxe a schopností
  • Procenta z prodeje
  • Prémiové ohodnocení až 25 % navíc k základní mzdě dle dosažených výsledků
  • Kariérní růst, zahraniční cesty
  • Firemní benefity a příspěvky:

o na dopravu - 100 Kč/ km/ měsíc (dojezdová vzdálenost z místa bydliště)

o na stravování - 150 Kč/ den

o poukaz na libovolné kurzy až 5 000 Kč/ rok

o sick days – 3 dny v roce

o sleva 20 % na nákup bio produktů

Nástup možný ihned.

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete prosím Váš životopis.

Místo práce: Rudice

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl