Technik údržby s AJ - mzda až 55 tisíc, Služební vůz i pro soukromé účely (M/Ž)

Chcete se stát klíčovou součástí týmu údržby v novém, plně automatizovaném skladu? Motivuje vás výzva podílet se na zavádění moderních technologií, strojů a zařízení v rámci našeho nového provozu?

Pokud vás oslovuje práce v inovativním prostředí s nejnovějšími technologiemi a automatizovanými řešeními, jste ideální kandidát na tuto pozici!

Nabízíme:

  • nadstandardní mzdové ohodnocení až 55 tis. Kč
  • jistota a stabilita
  • stravenky v hodnotě 190,- Kč
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • týden dovolené navíc
  • MultiSport karta
  • kvartální odměny (až 15 tis. Kč)
  • odměna ve výši až 10.000Kč za doporučeného kandidáta
  • Roční bonusy

Požadujeme:

  • Bez čeho se neobejdeme je platné elektro oprávnění dle NV 194/2022 Sb.
  • Výhodou je zkušenosti s údržbou automatizovaných dopravních linek v logistickém provozu (výměna pásů apod.)
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Dvousměnný provoz (ranní/odpolední - cca 1 za 3 týdny neděle)
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Základní znalost práce na PC

Náplň práce:

  • Údržba strojního vybavení skladu, včetně kompresorů, vzduchotechniky a úpravny vody
  • Zodpovědnost za zajištění nepřetržitého provozu skladu a každodenní identifikace a odstranění poruch na technologickém vybavení
  • Údržba dopravních linek Knapp (pásové a válečkové dopravníky, automatický destohovač, víčkovačka, páskovací stroj)
  • Běžné údržbářské činnosti a opravy
  • Vedení servisní dokumentace a záznamů o provedených údržbách
  • Operativní řešení neplánovaných provozních situací a poruch

Požadované vzdělání

  • Základní

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Angličtina - Středně pokročilá

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Petra Němcová

Telefon: 606048202

Kód: 2000358786

Místo práce: Brno

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele