TECHNOLOG kovárny - cca 45tis. Kč

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Strojírenská společnost, sídlící v pardubickém kraji, nabízí volné pracovní místo kvalifikovanému TECHNOLOGOVI, který se bude mimo jiné také podílet na zavedení a spuštění výroby výrobků dle požadavků zákazníka.

Naše nabídka:

  • Nabízíme zajímavou práci na plný úvazek ve stabilní společnosti, v jedinečném oboru
  • Zajištění profesního růstu – očekáváme a nabízíme posun do vedoucí pozice
  • Podporujeme vzdělávání, školení, účast na odborných konferencích
  • Jednosměnný provoz
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Sick days
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Zvýhodněný tarif T-Mobile
Váš profil:
  • VŠ/SŠ/ÚSO s maturitou technického směru
  • Magisterský studijní program oborů strojírenství, strojírenská technologie – obor tváření
  • Znalost kovových materiálů, slitin neželezných kovů a jejich vlastností
  • Znalost práce s měřidly ve strojírenství
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Uživatelská znalost práce na pc
  • Samostatnost a odpovědnost, pečlivost, aktívní přístup k práci
  • Týmovost, sdílení znalostí, ochota se učit a být inovativní
  • Znalost AJ nebo NJ výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Vaše náplň práce:

  • Zajišťování a organizování technologické přípravy výroby
  • Stanovování standardních technologických postupů a technologických podmínek ve strojírenství a kovovýrobě
  • Tvorba výrobní dokumentace a norem
  • Ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci změn a inovačních aktivit
  • Provádění technických zkoušek
  • Vedení technické dokumentace
  • Posuzování technických parametrů
  • Tvorba a zpracování nabídek pro zákazníky
  • Komunikace s dodavateli nástrojů a zákazníkem
  • Spolupráce v týmu pracovníků technického oddělení

Trenkwalder a.s.

Petra Trunkátová

Kvítková 4703 Zlín 76001

Mobil: +420737288250

Email: p.trunkatova@trenkwalder.com

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000006d4EqQAI

Místo práce: Pardubický kraj

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele