TECHNOLOG VÝROBY BATERIÍ PRO FVE | 70.000 Kč

Již 24 let pro klienty vyhledáváme zaměstnance na pozice v managementu, obchodu, technické a administrativní pozice, specialisty různých oborů. Databáze ANEX a široká personální inzerce.

Pro společnost vyrábějící bateriová úložiště, hledáme kandidáty/ky na pozici Technolog.

Náplň práce:

Tvorba a správa technické dokumentace bateriových úložišť pro mnoho oblastí použití, převážně však pro fotovoltaické elektrárny, plánování technologických postupů a pracovních operací, optimalizace postupů, vedení projektů, příprava technických školení. Příležitost realizovat se v přátelském týmu a inovativním prostředí v oblasti vývoje elektroniky pro kontrolu a řízení bateriových úložišť.

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • min 2 roky praxe na obdobné pozici
  • odbornou způsobilost dle vyhlášku č.50/1978 SB §5
  • znalost technické dokumentace
  • technické znalosti, analytické myšlení
  • znalost problematiky FVE
  • aktivitu a spolehlivost
  • komunikativní AJ výhoda
  • uživatelskou znalost PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B
  • uvítáme reference a foto

Nabízíme:

  • pracovní poměr
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • nástupní mzdu 60.000 Kč
  • po zkušební době 70 - 80.000 Kč
  • jednosměnný provoz
  • možnost placených přesčasů
  • 5 týdnů dovolené
  • profesní růst a vzdělávání
  • firemní akce, 3 dny sick days, příspěvek na stravování
  • příjemné pracovní prostředí a tým
  • zázemí stabilní české společnosti

Firma: ANEX personální agentura, Věra Pietrasová

Kontakt: Nikola Jeřábková

Telefon: 608062530

Kód: 612

Místo práce: Zlín