TECHNOLOG VÝROBY | LIBEREC | MIMO AUTOMOTIVE

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máte zkušenosti s tvorbou návodek? Máte elektro background? Domluvíte se anglicky? Pak mi neváhej zaslat své CV! Aktuálně obsazuji TECHNOLOG VÝROBY | LIBEREC | MIMO AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • příprava návodek pro výrobu.
  • práce s ERP systémem – zadávání BOM, pracovních postupů, měření výrobních časů.
  • technická podpora výroby.
  • kontrola projektové dokumentace.
  • návrh přípravků pro výrobu.
  • komunikace s kolegy napříč odděleními.

NABÍZÍME

  • Roční bonus
  • 25 dní dovolené
  • Zkrácená pracovní doba (37,5 hodiny týdně)
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Dotované stravenky.
  • Flexi Pass poukázky

POŽADUJEME

  • min. SŠ vzdělání zaměřením elektro
  • Nutná vyhláška 50 nebo NV 194/2022
  • min. 1 rok praxe na obdobné pozici
  • AJ B1 - nutná písemná i mluvená forma
  • Znalosti / zkušenosti v oblasti elektroniky

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B1 - středně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 489 208 930

Kód: 11-18-409745

Místo práce: Liberec

Plat: 50000 - 60000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele