Telekomunikační technik MW (Olomouc)

Jsme stabilní ryze česká rodinná společnost, která působí na telekomunikačním a energetickém trhu již 30 let a v současné době realizuje své zakázky na území 3 států.

Společnost velice rychle roste, proto hledáme aktivní posilu do našeho týmu. Chcemeenergického flexibilního člověka, který se nebojí práce a komunikace se zákazníky. Práce je různorodá, pestrá a je zapotřebí svědomitost, chuť pracovat, cestovat, a být součástí přátelského týmu lidí, na které je spolehnutí.

Co Vás čeká:

• montážní a servisní práce mikrovlnných spojů

• instalace a servis koncových ICT zařízení (modemy, routery, VoIP,...)

• odborná práce na optických, metalických a bezdrátových systémech v telekomunikacích

• držení servisních pohotovostí (vždy 1 týden v měsíci spolu s dalším technikem, po zkušební době)

• jednodenní výjezdy v regionu Morava

Co požadujeme:

• elektro, popřípadě technické vzdělání – SŠ, SOU (telekomunikační / spojovací technika,mechanika/elektronika)

• ŘP sk. B - aktivní řidič

• zájem o telekomunikace, ochota učit se novým dovednostem ve vyvíjejícím se oboru

• flexibilita, manuální zručnost, zodpovědnost

• orientace v projektové dokumentaci -

Výhodou bude:

• orientace v projektové dokumentaci

• výškové práce

• vyhláška 50/78 Sb., §5, dnes již nařízení vlády č. 194/2022 Sb.

Co nabízíme:

• různorodou a pestrou práci v terénu

• seberealizaci a řadu školen

í• pohodový kolektiv zaměstnanců

• základní pracovní dobu od 7:30 do 16:00, v pracovišti ve Velkém Týnci (v dosahu IDS Olomouc)

• mzdové ohodnocení dle zkušeností + prémie za dobře odvedenou práci

Firma: SUPTel a.s.

Kontakt: Eva JOUDOVÁ
Hřbitovní 1322/15
312 00 Plzeň

Kód: DISK (06-2024)

Místo práce: Velký Týnec

Poznámka: vhodné pro absolventy