Topenář (Instalatér, Plynař)

Patříme dlouhodobě mezi nejvýznamnější tuzemské dodavatele energií. Zemním plynem zásobujeme domácnosti a podnikatelské subjekty po celé České republice. Jsme tradičním, spolehlivým a prověřeným obchodním partnerem se zemním plynem i elektrickou energií. V rámci své činnosti poskytujeme zákazníkům širokou paletu kvalitních služeb, a to jak přímo souvisejících s dodávkou zemního plynu a elektrické energie, tak i služeb doplňkových.

Pro naši dceřinou společnost Montservis Praha hledáme šikovné pracovníky na pozici Topenář. Jste manuálně zruční a hledáte zajímavý výdělek? Hledáte pohodovou partu kolegů? Tak právě pro vás máme tuto nabídku zaměstnání!

Jaká práce vás čeká?

  • výstavba plynových kotelen
  • montáž tepelných čerpadel
  • servis a údržba kotelen
  • výstavba a rekonstrukce vnitřních rozvodů tepla

Naše požadavky?

  • vyučení v oboru instalatér – topenář (popř. plynař, zámečník apod.)
  • základní kurz sváření autogenem (plamenem) a elektrickým obloukem (úřední osvědčení výhodou)
  • manuální zručnost a zájem o daný obor
  • znalost technologických postupů
  • řidičské oprávnění sk B. výhodou

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • výborný pracovní kolektiv
  • různorodou pracovní náplň dle dané zakázky
  • možnost získat další svářečská oprávnění (včetně úřední zkoušky)
  • finanční ohodnocení nad rámec mzdy (prémie)
  • benefitní účet zaměstnance v min. výši 20.000 Kč / rok
  • 5 týdnů dovolené
  • další benefity garantované kolektivní smlouvou

Nástup možný ihned.

Firma: Pražská plynárenská, a.s.

Kontakt: Ing. Tomáš HÁJEK
U Plynárny 500
145 08 Praha 4

Telefon: 267175157

Místo práce: Praha 4