TRAKTORISTA

Psychiatrická nemocnice Bohnice je pracovištěm, které se dlouhodobě věnuje péči o duševně nemocné. Za více jak 100 let své existence nemocnice prošla vývojem k modernímu zdravotnickému zařízení, které poskytuje nejširší spektrum služeb v oblasti psychiatrické péče v ČR. V rámci doplňování týmu hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na obsazení výše uvedené pozice.

Pracovní náplň:

  • Veškeré zemědělské práce v Socioterapetutické farmě nemocnice
  • Práce na polích a při úklidu parku PNB
  • Sezonní práce na polích
  • Práce v rámci parku - sekání trávy, sběr listí
  • Případné drobné opravy

Požadavky:

  • Vyučení
  • Řidičský průkaz na traktor podmínkou
  • Znalost (alespoň minimální) zemědělských prací
  • Ovládání sekačky na trávu a práce s křevinořezem

Na co se můžete těšit:

  • Odpovídající finanční ohodnocení na základě předchozí praxe (dle platových tarifů)
  • Proplácení přesčasové práce je samozřejmostí, pokud se zaměstnanec nedohodne na náhradním volnu
  • Férový přístup a přátelské pracovní prostředí

Celá škála zaměstnaneckých benefitů:

  • Stravování v areálu nemocnice
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč za směnu
  • MultiSport Karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost rekreace ve vlastním zařízení (Jizerské hory)
  • Možnost sportovního vyžití v areálu
  • Možnost ubytování v ubytovně, po zapracování možnost získání služebního bytu

Předpokládaná doba nástupu: dle dohody.

Kontakty v případě dotazů:

tel: +420 284 016 461

mobi: +420 704 487 917

pan Seman Jiří

Psychiatrická nemocnice Bohnice

Ústavní 91

181 02 Praha 8

e-mailem: jiri.seman@bohnice.cz

Firma: Psychiatrická nemocnice Bohnice

Kontakt: Mgr. Daniel MACHOCKÝ
Ústavní 91/7
181 02 Praha 8 - Bohnice

Telefon: 284016131

Místo práce: Praha 8