účetní

Sociální péče 3316/12A, 400 11 Ústí nad Labem

ÚčetníKrajská zdravotní, a.s., s místem výkonu práce Litoměřice přijme zaměstnance na pozici účetní

Náplň práce:

  • účtování faktur o pořízení dlouhodobého majetku v IS SAP
  • zařazení a evidence dlouhodobého majetku v IS SAP
  • zařazení a evidence podrozvahového majetku v IS SAP
  • zpracování podkladů pro inventarizaci majetku
  • vyhodnocení inventarizace majetku

Požadavky:

  • úplné středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • praxe v oboru účetnictví
  • znalost účetních předpisů o účtování majetku výhodou
  • znalost práce na PC Word, Excel, výhodou IS SAP
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • občanská a morální bezúhonnost

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na dovolenou a penzijní spoření
  • 5 týdnů dovolené

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na adresu: darina.horcickova@kzcr.eu

Firma: Krajská zdravotní, a.s.

Kontakt: Darina Horčičková
Žitenická 2084
41201 Litoměřice

Telefon: 477 115 043

Místo práce: Litoměřice