Účetní – Klecany-až 70 000 Kč

Hledáme zkušenou/zkušeného účetní/účetního se znalostí systému SAP a praxí minimálně 5 let, která/ý povede naši kompletní účetní agendu.

Patříme mezi přední a stabilní špičkové výrobce balících zařízení. Jsme součástí nadnárodní společnosti a zákazníky máme v mnoha oborových zaměření od potravinářství až po zdravotnictví.

Náplň práce:

  • Vedení kompletní účetní agendy (mimo mezd)
  • Zpracování účetních záznamů
  • Příprava bankovních převodů, účtování bankovních výpisů
  • Účtování interních dokladů
  • Kontrola a vyúčtování pracovních cest
  • Zpracování faktur přijatých a dobropisů
  • Kontrola splatnosti faktur, plateb realizovaných prostřednictvím nettingu
  • Evidence dlouhodobého majetku
  • Příprava podkladů pro auditory a komunikace s nimi a s daňovými úřady

Co nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení až 70 000 Kč
  • Preferujeme smlouvu na HPP, spolupráce na IČO je také možná
  • Stravenkový paušál
  • Home office po zkušební době
  • Notebook a mobilní telefon s tarifem
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pěkné kanceláře s vlastními parkovacími místy i pro vás
  • Místo práce Klecany (Praha-východ)

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • Praxi v oboru účetnictví minimálně 5 let
  • Znalost práce v systému SAP a MS Office – Outlook, Excel
  • Angličtinu na komunikativní úrovni pro komunikaci se zahraničními dodavateli a s bankou

Výhodou:

  • Zkušenost s přípravou měsíčních přiznání DPH, ročních uzávěrek a daňových přiznání
  • Schopnost řešení daňové problematiky
  • Komunikativní znalost němčiny

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Firma: Novitim s.r.o.

Kontakt: Renata Kučerová
Olšanská 54/3
1300 Praha 3

Telefon: +420 603 332 630

Místo práce: Klecany

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl