ÚČETNÍ SENIOR I JUNIOR (25-45.000 Kč) - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Účetní? Proč ne? Výše mzdy podle tvých zkušeností! JUNIORA vše podstatné naučíme, SENIORA za zkušenosti odměníme. Neváhej se zasláním životopisu, protože je možné, že právě TEBE HLÉDÁME.

Náplň práce

  • Vedení podvojného účetnictví
  • Měsíční účetní uzávěrky
  • Zpracování DPH
  • Kontrola dokumentů
  • Roční uzávěrka
  • Příprava podkladů k auditu

Nabízíme

  • SENIOR - hlavní účetní
  • JUNIOR - samostatná účetní
  • Sick Days
  • Prémie
  • Firemní vůz
  • Možnost občasného Home Officu
  • Příspěvek na stravování, penzijko

Požadujeme

  • SŠ obor ekonomika/ kurz účetnictví
  • Orientace v účetních a daňových zákonech pro PO
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, touha se učit a schopnost dotahovat věci do konce
  • Výhodou: praxe s účetnictvím

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Nikol Rosendorfová

Telefon: +420 778407765

Kód: 59884

Místo práce: Brno, Brno-venkov