Účetní ve výrobní společnosti

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Pro prestižní, zahraniční strojírenskou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Účetní

Naše nabídka:

  • Práce v prestižní a velmi stabilní zahraniční společnosti, profesionální školení, odborné kurzy
  • Pružná pracovní doba
  • Občasná práce z domova
  • Osobní rozvoj, školení, profesní růst, nové zkušenosti
  • Mnoho benefitů jako 5 týdnů dovolené, cafeterie, penzijní připojištění, stravenky, příspěvek a sport, kulturní akce, sportovní benefity a mnoho dalších
  • Bonusy nad rámec základní mzdy

Váš profil:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Alespoň 2 roky na pozici účetní (ideálně ve výrobní společnosti)
  • Komunikativní znalost angličtiny podmínkou
  • Zkušenost s podvojným účetnictvím a účetními závěrkami.
  • Dobrá znalost Excel

Vaše náplň práce:

  • Zpracování, účtování a správa materiálových a režijních faktur, interních dokladů
  • Bankovní výpisy, stavy na účtech, platební příkazy
  • Upomínky, řešení zápočtů a otevřených položek
  • Kontrola správnosti účetních dokladů
  • Provádění měsíčních/ročních závěrek
  • Dodržování daňového kalendáře a správa daňové evidence ve spolupráci s daňovými poradci

Trenkwalder a.s.

Jan Petříček

J. Babáka 11, budova H Brno 60200

Mobil: +420725475371

Email: j.petricek@trenkwalder.com

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000005vltlQAA

Místo práce: Brno, Česko

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele