Údržbář

Firma KL Techstage a.s. se sídlem v Újezdě u Brna zaměřená na zakázkovou kovovýrobu. Navrhujeme, vyrábíme a montujeme divadelní a jevištní technologii pro kulturní a multifunkční zařízení v ČR i zahraničí. Doplňující výroba konstrukcí, dílců a komponentů pro stavebnictví, průmysl a obchod.

Pracovní náplň:

  • provádění pravidelné preventivní údržby budov a strojů
  • operativní odstraňování závad na objektu
  • vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby
  • periodické odečty měřících zařízení (plynoměry, elektroměry)
  • komunikace s externími dodavateli služeb, související s údržbou nemovitého majetku, kontrola provedených prací
  • údržba venkovních ploch - čistota areálu - sníh, sečení trávy, stříhání keřů, prořez stromů, úklid parkoviště
  • odpovědnost za vytápění budov a ohřev vody

Požadujeme:

  • SŠ nebo SOU technického směru
  • praxe v údržbě nemovitostí
  • odborná způsobilost v elektrotechnice dle Nařízení vlády 194/2022 Sb. §5 nebo vyšší (dříve vyhláška 50/78 Sb. - §5, 6)
  • manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • ŘP sk. B

Výhodou:

  • zkušenosti s obsluhou kotelen

Nabízíme:

  • platové ohodnocení 35 000 – 40 000,- Kč
  • stálý pracovní poměr na dobu neurčitou
  • přátelské pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity

Firma: KL Techstage a.s.

Kontakt: Marta ZÁVODNÍKOVÁ
Komenského 427
664 53 Újezd u Brna

Telefon: 704615140

Místo práce: Újezd u Brna