Údržbář/elektromechanik, měsíční mzda až 43.000,- Kč + ubytování zdarma

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Hledáme zkušeného a spolehlivého údržbáře/elektromechanika! Pokud Vás zajímá technika a rádi byste se podíleli na správě a údržbě strojů a zařízení, neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Nabízíme:

  • měsíční hrubá mzda až 43.000,- Kč
  • ubytování zdarma
  • motivační odměny nebo růst mzdy za aktivní účast na projektech
  • kvartální odměny za docházku
  • příspěvek na podnikové stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pracoviště 5 min. chůze od hlavního vlakového nádraží v Třinci
  • práce od pondělí do pátku - pouze ranní směny!
  • týdenní finanční zálohy
  • zaučení a pravidelná školení
  • v případě zájmu, zajistíme prohlídky závodu před nástupem
  • pravidelná komunikace s koordinátorem naší agentury
  • stabilní zaměstnání, pracovní smlouva na plný úvazek
  • možnost aktivně se vzdělávat nejen v oboru

Náplň práce:

  • zodpovědnost za plánování údržby strojů (měsíční, půlroční, roční)
  • zajištění bezpečného chodu strojů a přístrojů
  • operativní řešení poruch a závad na strojích
  • kontrola chodu všech elektrických a mechanických zařízení v provozu
  • správa všech výrobních strojů, včetně preventivní údržby
  • výměna opotřebovaného dílů a provozních částí stroje
  • spolupráce s vedoucími a mistry úseku výroby, provozu a expedice
  • zodpovědnost za správnou údržbu a správnost svěřeného zařízení
  • podílí se na technické části přejímek nových technologií a zařízení

Požadujeme:

  • výuční list nebo maturita ve strojním oboru
  • praxe ve strojní údržbě výhodou
  • platné osvědčení NV 194/2022 Sb. (býv. Vyhl. 50/78 Sb. § 6-8)
  • technické myšlení a manuální zručnost
  • zkušenost v oblasti strojírenství a automatizace výhodou
  • zodpovědnost a samostatnost

Místo výkonu práce: Třinec

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Eva Žilavá
Chopinova 8/483
702 00 Ostrava-Přívoz

Telefon: 800 880 810
+420724065854

Kód: 750

Místo práce: Třinec