Údržbář/strojní mechanik, hrubá mzda včetně prémií 38.400,- Kč/měs. + ubytování

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Hledáte jednoduchou práci pro získání praxe? Pojďte k nám dělat údržbáře/servisáka!

NABÍZÍME:

  • mzdu od 29.500,- Kč až 38.400,- Kč/měs. hrubého, včetně prémií
  • prémie až 5 000,- Kč/měs. (docházka, produktivita)
  • dotované stravování v závodní jídelně nebo stravenky
  • možnost přesčasů
  • možnost kariérního a mzdového růstu
  • přátelské pracovní prostředí
  • možnost čerpání finančních záloh
  • pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • stabilní práce na hlavní pracovní poměr

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • údržbářská činnost - servisní zásahy
  • preventivní prohlídky výrobních zařízení
  • opravy výrobního a jiného strojního zařízení
  • separace odpadu na svém pracovišti
  • pomocné práce ve výrobě vykonávané dle pokynů mistra
  • obsluha zařízení a dodržování všech technologických postupů

OČEKÁVÁME:

  • zkušenosti na oddělení údržby vítány
  • manuální zručnost, přesnost, samostatnost, pečlivost
  • fyzickou zdatnost, technickou schopnost, spolehlivost
  • praxe na oddělení údržby
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Eva Žilavá
Chopinova 8/483
702 00 Ostrava-Přívoz

Telefon: 800 880 810
+420724065854

Kód: DOT764

Místo práce: Třinec