UKLÍZEČ/KA

UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA

Pracoviště:                          rektorát Technické univerzity v Liberci

Počet volných pozic:           1

Úvazek:                                100 % (od 5,00 hod. do 13,30 hod.)

  • jednosměnný provoz nebo dle plánovaných akcí

Mzdové zařazení:             mzdová třída B1

  • pohyblivý osobní příplatek dle aktuálního výkonu

Pracovní smlouva:            na dobu určitou v délce 1 roku s možností prodloužení

Nástup:                                ihned nebo dle dohody

Životopis zaslat:                nejpozději do 30. 09. 2024

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • úklid prostor Technické univerzity v Liberci (kanceláře, sociální zařízení, chodby, učebny

Požadujeme:

  • základní vzdělání
  • fyzická zdatnost
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost

Co nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování
  • dětský koutek pro děti batolecího věku
  • dobrou dopravní dostupnost (zastávka MHD a tramvaje), parkoviště a krytá stání pro kola
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • jazykové kurzy ve Vnitřní jazykové škole a školení
  • zvýhodněné telefonní tarify
  • kariérní rozvoj a jeho podpora v rámci podporovaného vzdělávání zaměstnanců (např. přizpůsobení pracovních podmínek a úpravy pracovní doby, celoživotní vzdělávání, jazykové mobility apod.)

Zaujaly Vás výše uvedené informace? Pokud ano, pošlete prosím strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: simona.roschova@tul.cznebo na adresu Technické univerzity v Liberci.

V případě dotazů k uvedenému místu se můžete obrátit na paní Simonu Röschovou, referentku Oddělení provozu budov a majetku Technické univerzity v Liberci (tel: 485 353 466, mob: 724 021 870).

Informace k výběru vhodného uchazeče/uchazečky:

V prvním kole posoudíme doručené listinné dokumenty, druhé kolo proběhne osobním pohovorem s vybranými uchazeči. O výsledku budou všichni uchazeči informováni nejpozději do 30 dnů od výběru vhodného uchazeče/uchazečky.

Volné místo je od 18. 09. 2024 zveřejněno na úřední desce Technické univerzity v Liberci (viz: https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/), na portálu MPSV (viz: https://www.uradprace.cz/volna-mista-v-cr), na portálu Superkariéra (https://www.kariera.cz/) a na portálu Personálka (https://personalka.cz/) .

Firma: Technická univerzita v Liberci

Kontakt: Simona Röschová
Studentská 1402/2
461 17 Liberec 1

Telefon: 485353466
724021870

Místo práce: Liberec 1