Vedoucí expedice ve skladu hraček

Pro oblast: Cerhovice

Náplň práce:

  • aktivní spolupráce při realizaci nově spuštěného provozu skladu hraček
  • koordinace a kooperace v provozu skladu v hlavní sezóně (Vánoce)
  • zodpovědnost za řízení chodu expedice skladu
  • přímé řízení podřízených a stanovování priorit v dané směně – ranní, odpolední
  • personalistika (tým cca 10 lidí) – nábor, zaškolování, proces on-boardingu
  • monitoring dodržování dodacích termínů
  • optimalizace procesů a návrhy na vylepšení stávajících
  • komunikace s management skladu, spolupráce s ostatními v rámci provozu skladu
  • zodpovědnost za dodržování BOZP a PO

Požadujeme:

  • samostatnost, přesnost, flexibilitu, loajálnost, tah na branku
  • schopnost vedení týmu a práce pod tlakem
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • prokazatelná praxe s řízením logistiky v NonFood společnosti s vlastní sítí prodejen nebo v logistické společnosti alespoň 3 roky
  • znalost prostředí MS Office především MS Excel
  • zkušenost s ERP systémy, výhodou Helios Orange / QI / Altus Vario
  • výhodou znalost prostředí WMS (vlastní řešení)
  • znalost AJ/NJ výhodou
  • prokazatelnou zkušenosti s řízením kolektivu pracovníků ve skladu
  • schopnost hledat příležitosti ke zlepšení procesů
  • časovou flexibilitu v hlavní sezoně (říjen - prosinec)

Nabízíme:

  • 40 000,- Kč /měsíc
  • základní mzda 40 000,-Kč + 10 000 - 15 000,-Kč sezonní bonus
  • placené presčasy
  • 13. plat
  • stravenky v hodnotě 150,-Kč
  • cafeterie
  • roční a věrnostní bonusy
  • mobilní telefon, notebook
  • 25 dní dovolené
  • výzvu být u zrodu nového moderního provozu
  • karierní postup
  • zázemí stabilní české společnosti
  • přátelský kolektiv
  • ostatní firemní benefity

Pracovní doba:

  • 2 směny

Nástup: IHNED

Firma: EMONA KRONI s.r.o.

Kontakt: Kristýna Kindlová
Rubešova 29
326 00 Plzeň

Telefon: 800433334

Místo práce: Cerhovice