Vedoucí konstruktér sériové výroby

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Pro našeho významného klienta, světového lídra ve vývoji a výrobě filtrací a filtrační techniky, hledáme zkušeného uchazeče z technického strojírenského oboru. Jedná se o novou pozici do zaběhnutého týmu.

Naše nabídka:

  • dopřejte si zasloužený odpočinek s 6 týdny dovolené, abyste načerpali nové síly
  • pracujte podle svého s flexibilní pracovní dobou a možností home office
  • extra finanční odměnau ve formě 13. platu
  • možnost stravování přímo v práci nebo využijte stravenky na oblíbená místa
  • podpořte své zájmy a relaxaci s příspěvky na sport, kulturu a volný čas dle svého výběru
  • zajistěte svou budoucnost díky příspěvkům na penzijní a životní pojištění
  • užijte si zábavu na různých firemních akcích
  • rozvíjejte své dovednosti a znalosti s jazykovými kurzy a odbornými školeními

Váš profil:

  • Vzdělání: Vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství.
  • Zkušenosti: Všeobecné znalosti produktů a výrobních technologií jsou velkou výhodou.
  • Dovednosti: Znalost procesů vývoje produktů (zejména komponenty motoru nebo vozidla je velkou výhodou).

Velmi dobrá schopnost číst a interpretovat technické výkresy.

Celková znalost průmyslových materiálů a výrobních procesů.

Ovládání MS Office, CAD a CAE je velkou výhodou.

  • Jazyky: Plynulá komunikace v technické angličtině na úrovni B2+ je nutností, znalost německého jazyka je výhodou.
  • Kompetence: Inovativní myšlení pro návrh nových řešení.

Skvělé komunikační schopnosti pro efektivní spolupráci.

Schopnost pracovat jako součást týmu.

Odolnost vůči stresu a schopnost pracovat pod tlakem.

Řidičský průkaz skupiny B.

Vaše náplň práce:

  • Vývoj a technické změny: Vedení a koordinace konstrukční činnosti, zodpovědnost za technické změny v sériové výrobě, včetně tvorby potřebné dokumentace.
  • Komunikace se zákazníky: Udržování pravidelné komunikace se zákazníky, zajišťování přesné a aktuální dokumentace a zodpovědnost za proveditelnost návrhů podle požadavků zákazníka.
  • Řízení změn: Aktivní účast na řízení změn souvisejících s technickou stránkou projektů, zajišťování hladkého průběhu změn a jejich implementace.
  • Koordinace inženýrské činnosti: Spolupráce a koordinace s ostatními útvary ve firmě, zajišťování synchronizace inženýrských aktivit a efektivní komunikace mezi týmy.

Dana Sukupová

Jana Babáka 11 Brno-Královo Pole 639 00

Mobil: +420734291105

Email: d.sukupova@trenkwalder.com

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000005V297QAC

Místo práce: Vysočina

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele