Vedoucí nákupu

Náplň práce:

- řízení a koordinace činnosti útvaru- zajišťování včasného a plynulého zásobování surovin, materiálu a zboží- vyhledávání vhodných dodavatelů materiálu s přihlédnutím k dodavatelské   kázni, ceně a kvalitě dodávek- udržování zásob materiálu v mezích norem

Požadujeme:

- VŠ/SŠ technického nebo ekonomického směru- znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni podmínkou- praxe na obdobné pracovní pozici výhodou- komunikativnost- ŘP sk. B

Nabízíme:

- pružnou pracovní dobu- zázemí české společnosti s dlouholetou tradicí- 5 týdnů dovolené- kantýna a závodní stravování - obědy za 36,- a 39,- Kč (výběr ze 4 jídel)- po půl roce v pracovním poměru příspěvek na penzijní připojištění 650,- Kč / měsíc- pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu zaměstnání

Firma: PANAV, a.s.

Kontakt: Ing. Helena ŠKOBRTALOVÁ
Nádražní 212
783 45 Senice na Hané

Telefon: 585808625

Místo práce: Senice na Hané