Vedoucí nákupu (AJ)

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Pro našeho firemního klienta hledáme zkušeného profesionála v oblasti nákupu, který umí efektivně vyjednávat, ovládá AJ a chce se podílet na optimalizaci nákupních procesů. Nejedná se o obor automotive ani strojírenství.

Naše nabídka:

  • hlavní pracovní poměr pro stabilní výrobní společnost
  • získání praktických zkušeností v netradičním oboru
  • moderní pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené
  • roční i kvartální odměny, podíl na hospodářském výsledku
  • pružná pracovní doba, zaškolení a podpora nejen ve zkušební době
  • vzdělávání v interním školícím centru včetně jazykového, firemní akce
  • zvýhodněné volání, příspěvek na penzijní připojištění, služby rehabilitačního pracovníka
  • nástup možný ihned
  • výroba a kancelář: Český Těšín

Těšíme se na Vaše reakce zasláním životopisu s kontakty, ať můžeme probrat detaily této role.

Váš profil:

  • 3-5 let praxe na obdobné pozici na oddělení nákupu
  • komunikativní znalost angličtiny
  • zkušenosti s vedením menšího týmu
  • komunikační a prezentační dovednosti, time management, flexibilita v jednání
  • schopnost efektivně řídit výkonnost, nastavovat KPI a reagovat na změny v dynamickém prostředí
  • týmový hráč

Vaše náplň práce:

  • zodpovědnost za zajištění materiálových potřeb výrobní firmy
  • vedení menšího týmu, jeho podpora a rozvoj (6 osob)
  • jednání s dodavateli o cenách, platebních podmínkách a dalších oblastech spolupráce
  • sledování trhu, vyhledávání nových dodavatelů
  • vyhlašování výběrových řízení na dodavatele a aukcí
  • schvalování dodavatelských faktur a objednávek, reporting
  • navrhování optimalizačních řešení pro využití skladových zásob, snižování nízkoobrátkových zásob

Trenkwalder a.s.

Markéta Burešová

Aksamitova 1 Olomouc 77900

Mobil: +420724501667

Email: m.buresova@trenkwalder.com

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000008HoGtQAK

Místo práce: Okres Karviná

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele