VEDOUCÍ NÁKUPU | AUTOMOTIVE

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Pro našeho klienta, významného hráče v oblasti výroby pro automotive, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Vedoucího odboru nákupu. Hledáme osobnost, která má přirozené vůdčí schopnosti, strategické myšlení a praxi v oblasti nákupu, ideálně z automobilového průmyslu.

Náplň práce

– řešení organizačních a provozních problémů odboru a zajištění jeho bezproblémového chodu

– udržování a doplňování databáze potenciálních a aktuálních dodavatelů

– organizace poptávkových a nabídkových řízení, jejich vyhodnocení a výběr dodavatelů

– zohlednění požadavků na kvalitu a logistiku již ve fázi poptávkového řízení

– průběžné hodnocení dodavatelů na základě stanovených kritérií

– vedení cenových jednání s dodavateli a odpovědnost za cenový vývoj v daných materiálových skupinách

– analýza rizik ohrožujících dodávky materiálů a jejich snižování na přijatelnou úroveň

– projednávání a uzavírání smluv s dodavateli, včetně zajištění změnového řízení

– provádění „marketingu nákupu“ ve svěřené oblasti (ČR, střední a východní Evropa a další)

– úzká spolupráce s oddělením nákupu, vývojem, přípravou výroby, kvalitou a logistikou

– odpovědnost za rozvoj dodavatelů a dohled nad realizací nápravných opatření

– zlepšování procesů nákupu a rozvoje dodavatelů na základě výsledků auditů

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • závodní zdravotní péče
  • hrazeny přesčasy
  • flexibilní pracovní doba

POŽADUJEME

– min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru

– min. 5 let praxe v nákupu v automotive

– komunikativní znalost AJ, znalost NJ výhodou

– zkušenost s rozvojem dodavatelů výhodou

– znalost SAP a Excelu

– komunikativní, transparentní, vůdčí a autentická osobnost

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C2 - expert)
  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 242 456 610

Kód: 2-23-409716

Místo práce: Příbram

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele