Vedoucí personálního oddělení Kaplice

Požadujeme:

Minimálně středoškolské vzdělání, výhodou ekonomický směr.

Dobrou orientaci v pracovně-právní legislativě.

Předchozí zkušenosti na obdobné pozici nebo v oblasti HR, mzdového účetnictví.

Pokročilou znalost NJ nebo AJ (komunikace s kolegy v Německu)

Pokročilou znalost MS Office.

Pracovní náplň:

Příprava a průběžná aktualizace personální strategie organizace.

Řízení implementace a vyhodnocení strategie.

Stanovení a koordinace personálních procesů.

Metodická činnost a optimalizace procesů.

Analýza, nastavení a řízení procesů výběru, náboru, adaptace, rozvoje, hodnocení,

odměňování, motivace, uvolňování a propouštění zaměstnanců.

Budování a udržování firemní kultury.

Zastupování organizace při jednáních se státními institucemi (např. úřady práce,

inspektoráty, kontrolní orgány) a dalšími subjekty.

Spolupráce s vedením organizace a ostatními útvary.

Motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného úseku.

Zpracovávání podkladů pro mzdy a mzdovou účetní.

Vedení výkaznictví a mzdové evidence.

Zajištění odměňování různých skupin zaměstnanců podle stanovených postupů a pokynů.

Nabízíme:

Týden dovolené nad rámec ZP

Příspěvek na dojíždění

Cafeteria

Příspěvek na dovolenou, Vánoce

Kurzy německého jazyka zdarma a v rámci pracovní doby

Odměny za pracovní jubilea

Zvýhodněné stravování v areálu společnost

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Kaplice