VEDOUCÍ TECHNICKÝ PRACOVNÍK

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů elektromontážních prací v ČR a výrobcem ocelových konstrukcí pro energetiku. Působí především v regionu západních Čech, konkrétně v Plzeňském a Karlovarském kraji, dále pak v hlavním městě Praha a okrajově na ostatních místech ČR. Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Vedoucí technický pracovník.

Náplň práce:

  • Plánování a řízení procesů spojených s výrobou svařovaných ocelových konstrukcí
  • Vedení, řízení a koordinace týmu zaměstnanců
  • Aktivní technická komunikace se zákazníkem, resp. dodavatelem
  • Zodpovědnost za řízení technické dokumentace
  • Zodpovědnost za plynulý chod výroby
  • Zodpovědnost za efektivní využití zdrojů
  • Zodpovědnost za jakost

Požadujeme:

  • VŠ, SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oboru výroby ocelových konstrukcí a vedení týmu min. 3 roky
  • Orientace v technických normách a dokumentaci
  • Výhodou znalost anglického, nebo německého jazyka
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Flexibilita

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Mobilní telefon, notebook
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Týdenní rekondiční a rehabilitační pobyt v lázních
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na stravování
  • Odměny při významných životních výročích
  • Penzijní připojištění 5 % ze základu pro soc. poj. po 1 odpracovaném roce
  • Pracovní doba 37,5 hod / týden
  • Jednosměnný pracovní režim
  • Poskytnutí ochranných pracovních prostředků
  • Místo výkonu práce – Klatovy

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35
628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Klatovy