Vedoucí údržby

Pro našeho klienta, který vyrábí tradiční balkánské sýry, hledáme nového kolegu na pozici Vedoucí údržby.

Hledáme manuálně zručného člověka, který bude schopen řídit tým údržby a zároveň bude připraven sám se v individuálních případech manuálně zapojit do oprav/servisu.

Náplň práce:

  • Vedení a koordinace 3 pracovníků údržby a 1 skladníka
  • Vytváření plánu operativní, preventivní i prediktivní údržby
  • Zajišťování a plánování činnosti údržby k dosažení maximální dostupnosti výrobního zařízení, odpovědnost za technický stav provozu,
  • Optimalizace údržbářských procesů a snižování provozních nákladů
  • Komunikace s dodavateli oprav a zařízení, spolupráce s externími pracovníky provádějícími servis
  • Aktivní řešení operativních a mimořádných událostí
  • Diagnostika závad a návrh řešení k jejich odstranění
  • Snižování prostojů strojů a zvyšovat efektivitu práce údržby
  • Vedení dokumentace o provedených údržbách a opravách
  • Příprava podkladů pro objednávky náhradních dílů, nářadí, služeb
  • Řízení a organizace skladu náhradních dílů
  • Avorba postupů údržeb
  • Asistence při provádění revizí a servisů
  • Průběžný reporting vedení společnosti

Cílem je zajistit bezproblémový chod nepřetržitého provozu. Jedná se o údržbu a opravy strojů balicí linky, čerpadla, míchadla, technologie v mlékárenském provozu po mechanické a elektrotechnické stránce (cca 5 strojů).

Požadujeme:

  • Technické či elektro vzdělání
  • Manuální zručnost a technické myšlení
  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Schopnost vést a motivovat tým pracovníků
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook)
  • ŘP sk. B
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost a schopnost aktivního řešení nastalých situací
  • Smysl pro pořádek
  • Ochotu 1x za měsíc pracovat v sobotu a neděli
  • Oprávnění dle nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50/1978 Sb.) výhodou
  • Oprávnění na VZV výhodou

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti, která je na trhu již od roku 1995
  • Práci na HPP
  • Pomoc při zapracování samozřejmostí
  • Vzdělávání podporované společností (odborná školení)
  • Nástupní mzdu 40 000 Kč, po zapracování možnost navýšení
  • Příspěvek na důchodové připojištění po zkušební době
  • Příspěvek na stravné po zkušební době
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Z počátku možnou pomoc zaměstnavatele při hledání/získání stabilního bydlení v místě
  • Místo výkonu práce: Žirovnice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Kód: 2000332977

Místo práce: Žirovnice

Plat: 40000 - 40000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele