VEDOUCÍ ÚDRŽBY | BEZ CIZÍHO JAZYKA

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Do zavedené strojírenské společnosti hledáme člověka, který si vezme na starosti tým údržby forem.

Hledáme člověka, který pozitivně povede tým cca 15 zaměstnanců, bude hledat cesty k vyřešení problémů a posouvat celé oddělení tím správným směrem.

Náplň práce

  • Řízení oprav, plánu údržeb
  • Vedení a koordinace kolektivu 15 lidí na oddělení údržby forem
  • Tvorba postupů údržeb
  • Příprava podkladů pro objednávky náhradních dílů, nářadí, služeb
  • Preventivní údržba (TPM)

NABÍZÍME

  • Flexibilní pracovní doba (jádro 9-14 hod.)
  • Náborový příspěvek
  • Kvartální odměny
  • Další bonusy a prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Vzdělávání a profesní rozvoj

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost s údržbou ve strojírenství
  • Zkušenost s vedením lidí velkou výhodou
  • Proaktivita
  • Cizí jazyk není potřeba!

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C1 - aktivně)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 725 792 545

Kód: 7-10-408821-1

Místo práce: Jindřichův Hradec

Plat: 45000 - 50000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele