VEDOUCÍ ÚDRŽBY | TECHNIK | 60 000 Kč

Hledáme dynamického a zkušeného profesionála na pozici Vedoucí údržby forem, který se připojí k našemu týmu ve významné výrobní společnosti. Pokud jste technický typ, máte rád optimalizaci výrobních procesů a rádi pracujete s moderními technologiemi , tak hledáme právě vás!

Náplň práce

- Vedení a koordinace týmu údržby forem, zajištění efektivního fungování oddělení

- Plánování a realizace údržby, oprav a preventivních opatření forem

- Kontrola a zajištění dodržování standardů kvality a bezpečnosti při údržbě forem

- Spolupráce s ostatními odděleními na optimalizaci výrobních procesů a řešení technických problémů

- Vypracovávání reportů a analýz týkajících se údržby forem

- Zavádění nových technologií a postupů do praxe, sledování trendů v oblasti údržby forem

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ technického směru, ideálně strojní nebo obdobného zaměření

- Minimálně 3 roky praxe v oblasti údržby, ideálně na vedoucí pozici

- Zkušenosti s vedením týmu a schopnost motivovat kolegy

- Technické myšlení a orientace v technické dokumentaci

- Znalost moderních technologií a trendů v oblasti údržby

- Schopnost řešit problémy a přicházet s inovativními řešeními

- Organizační schopnosti a důraz na detail

- Aktivní přístup a ochota učit se novým věcem

NABÍZÍME:

  • Dovolená nad rámec zákona

- Flexibilní pracovní doba

- Příspěvek na dopravu

- Příspěvek na stravování

- Prémie/bonusy

Firma: Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Kontakt: Michal Brychta
Žižkova 1683/13
586 01 Jihlava

Telefon: 420724388763

Kód: 603

Místo práce: Kamenice nad Lipou

Plat: 50000 - 60000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele