VÝKONNÝ ŘEDITEL/KA OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI | 100.000 Kč

Již 24 let pro klienty vyhledáváme zaměstnance na pozice v managementu, obchodu, technické a administrativní pozice, specialisty různých oborů. Databáze ANEX a široká personální inzerce.

Pro našeho klienta, obchodní společnost z oblasti sanity, partnera významných značek, hledáme kandidáty na pozici Výkonný ředitel/ka.

Náplň práce:

Vedení a odpovědnost za chod menší obchodní společnosti (40 lidí), vize a tvorba strategií k naplňování cílů, jednání s klíčovými klienty, nastavování firemních procesů, zajištění růstu a ziskovosti společnosti, zodpovědnost vlastníkům společnosti.

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • praxi ve vedení společnosti
  • manažerské a obchodní dovednosti
  • VÝHODOU znalost oboru velkoobchod, sanita
  • zaměření na výsledek, vize, otevřené myšlení
  • solidnost a vyjednávací dovednosti
  • znalost AJ, uživatelskou práci s PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • uvítáme reference a foto

Nabízíme:

  • pracovní poměr
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • nástupní mzdu 100.000 Kč
  • prémie a podíly na výsledku
  • možnost osobního a profesionálního růstu
  • automobil i k soukromému užití
  • mobilní telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené, stravné, příjemné prostředí
  • zázemí úspěšné české společnosti

Firma: ANEX personální agentura, Věra Pietrasová

Kontakt: PhDr. Markéta Šnýdrová, PhD.

Telefon: 606057607

Kód: 610

Místo práce: Brno