Výrobní a montážní technik bazénového zastřešení

Jsme největší výrobce terasového zastřešení Slidewood. Díky zvýšení obchodních příležitostí, potřebujeme zvýšit kapacitu naší výroby. Proto hledáme do našeho týmu nové spolehlivé pracovníky!

Co vás čeká

Pomoc při výrobě designového zastřešení bazénů, montáž v hale / u zákazníka, přenesení materiálu, měření, vrtání, řezání.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zkušenosti s manuálním nářadím - flexa, vrtačka, kotoučová pila atd. Ochotu pracovat, učit se novým věcem. Komunikace, spolehlivost a pečlivost! Časovou flexibilitu. ŘP sk. B.

Co vám můžeme nabídnout

Možnoi flexibilní pracovní dobu - práce na každý den od rána do odpoledne. Nadstandardní finanční ohodnocení + možné bonusy. Pracovní růst.

Firma: Slide Wood s.r.o.

Kontakt: Ondřej NAKLÁDAL
Rokytno 235
533 04 Rokytno

Telefon: 776145841

Místo práce: Rokytno