Výstupní kontrolor/ka

TREVOS, a.s. Jsme stabilní česká firma, působící ve vývoji, výrobě a prodeji průmyslových svítidel od roku 1990. V České republice jsme největším výrobcem průmyslových svítidel a řadíme se mezi významné zaměstnavatele v regionu. Zahraniční obchod tvoří 70% našeho obratu a naše svítidla exportujeme do více jak 63 zemí světa.

Náplň práce

  • Kontrola materiálů a komponentů na výstupu z výrobního procesu
  • Vizuální a funkční kontrola vyrobených svítidel, jejich balení a evidence
  • Provádění funkčních zkoušek dle kontrolní dokumentace
  • Spolupráce s technikem kvality a směnovým mistrem
  • Vedení evidence a záznamu o kontrolní činnosti
  • Reakce na neshodné výrobky a materiál ve výrobě - nalezení příčiny, zajištění nápravy a následná kontrola
  • Práce na plný úvazek, dvousměnný provoz, po-pá

Požadujeme

  • Vyučení (nejlépe technické zaměření)
  • Pečlivost, zodpovědnost a manuální zručnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Vhodné pro ženy i absolventy

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci v moderních prostorách
  • Zázemí české stabilní výrobní společnosti
  • Dotované stravování v závodní jídelně
  • Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících)
  • Dovolená 25 dní
  • Benefitní karty (po 6 měsících)

Firma: TREVOS, a.s.

Kontakt: Jitka VODIČKOVÁ
Nová Ves 34
511 01 Turnov

Telefon: 481 363 355

Místo práce: Turnov